Promocja

Od dnia 1 lipca do 30 sierpnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Babicach udostępniono wystawę zdjęć.


Na stronie Babic pojawiła się informacja o grupie gimnazjalistów, którzy nakręcili film pt. "Babice i okolice".
Zobacz więcej


28 czerwca 2011 roku na sesji Rady Miasta Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie prezentowała projekt "Twoje strony - Mocne strony". Podczas krótkiej prezentacji projektu pokazano skróconą wersję wizytówek promujących region przygotowanych przez młodzież. Wybrano wątki dotyczące Chrzanowa.


W dniu 14 czerwca 2011 r. godz. 10.00 w sali konferencyjno-wykładowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie odbył, się pokaz czterech wizytówek przygotowanych przez młodzież w ramach projektu "Twoje strony - Mocne strony".


Zobacz relacje z realizacji przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie projektu "Twoje strony - Mocne strony" dostępnej na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie a przygotowanej przez zespół Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej.

Poczytaj o realizacji przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie projektu "Twoje strony - Mocne strony" na stronach internetowych Urzędu Miasta w Chrzanowie i Chrzanowski 24 oraz w artykule Dziennika Polskiego.

Na stronie www.mbp.chrzanow.pl o projekcie "Twoje strony - Mocne strony"


 
© 2011 Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, kontakt: regionalia@mbp.chrzanow.pl,
redakcja strony: Małgorzata Zbroszczyk - koordynator, Katarzyna Kowalska - redaktor, Anna Kosowska-Czak - redaktor, Bogusław Mucha - grafika, Maciej Wołpiuk - projekt informatyczny.