Ciało i Umysł – Salsa w bibliotece

Spotkanie w ramach cyklu Ciało i Umysł - Salsa w bibliotece

Pierwsze  w tym roku spotkanie z cyklu “Ciało i umysł” odbyło się w walentynkowym klimacie, a przyświecała mu mądrość, która mówi, że miłość to moc sprawcza, która umacnia ducha i ciało. Do Biblioteki w Płazie przybyli czytelnicy, którzy zechcieli spędzić wieczór w niezwykłym klimacie jaki towarzyszy obecności sztuki  i literatury. “Powiedz mi, jak mnie kochasz” – to motto towarzyszyło całemu spotkaniu, które rozpoczęło się otwarciem pięknej wystawy prac malarstwa na szkle Pani Doroty Martens – Kudaj. Wystawę można oglądać codziennie w sali ?Przy kominie? do 29 kwietnia 2016r.

Część artystyczna spotkania miała bardzo sympatyczny i momentami humorystyczny przebieg. Znalazły się nawet elementy kabaretowe. Skecz, w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum
w Płazie prawdziwie rozbawił publiczność. Koncert walentynkowych życzeń natomiast wypełniła poezja miłosna, dobra muzyka i atmosfera prawdziwej życzliwości. Wśród atrakcji walentynkowego wieczoru znalazła się foto-budka. Uczestnicy chętnie fotografowali się z lubianymi przez siebie osobami.  A wszystko to w pięknej scenerii walentynkowej kawiarenki z ciasteczkami upieczonymi przez bibliotekarki specjalnie na tę okazję!

Scroll to Top