Małopolskie Dni Książki KSIĄŻKA I RÓŻA 2019: Spotkanie z poetką Anną Cudak. Oddział dla Dzieci

W ramach Małopolskich Dni Książki “Książka i Róża? Oddział dla Dzieci gościł u siebie Panią Annę Cudak poetkę, chrzanowiankę, autorkę m.in. tomów Wiersze dla Nadii, Wiersze dla Nadii.

Kto w lesie zwierzątkom bajki opowiada oraz Wiersze dla Nadii. Ptasie wesele i o księżniczkach opowiadań wiele. Pani Anna spotkanie poprowadziła wokół wybranych wierszy, które przeczytała dzieciom z Przedszkola Samorządowego nr 8 i Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie. Spotkaniu towarzyszyła wystawa ilustracji, autorstwa poetki oraz wystawa prac dzieci z klasy II c ze SP nr 1 w Chrzanowie, wykonanych do wiersza “Bajka o dwóch księżniczkach”.

Dziękujemy pani Annie Cudak, że zechciała podzielić się swoją twórczością z najmłodszymi czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie oraz Paniom Elżbiecie Rejdych, Monice Nawrot (Przedszkole Samorządowe nr 8 w Chrzanowie) i Donacie Kasprzyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie) za współpracę i pomoc w przygotowaniu tego spotkania.