Biblioteczne rozmaitości. Filia Płaza

W ramach zajęć z cyklu Biblioteczne rozmaitości odbyły się spotkania,  podczas których młodzi czytelnicy tworzyli z Play Mais, grali na podłodze interaktywnej oraz budowali domy z klocków Wooden Construction Set. Play Mais to kukurydziane klocki plastyczne, które zapewnią doskonałą, twórczą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę. Wystarczy trochę wody i wyobraźni, aby stworzyć fantastyczne dzieła. Wyobraźni nie brakowało naszym milusińskim i podczas zajęć formowali własne projekty: budowle, zwierzęta oraz pojazdy. Na podłodze interaktywnej zajęcia prowadziła Maria Jaworska, która zaproponowała dzieciom liczne gry ruchowe. Natomiast zajęcia z klockami Wooden Construction Set poprowadził Dominik Jaworski. W trakcie spotkania uczestnicy budowali domy z drewnianych klocków według określonego schematu. Była to wspaniała zabawa. Wszystkim prowadzącym dziękujemy. Dziękujemy również za wspaniałe upominki dla dzieci ufundowane przez Pana Dominika.