Szanowni Czytelnicy!

Szanowni Czytelnicy !
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie wznowiła po przerwie swoją działalność,
ze wzglądów bezpieczeństwa, jeszcze w ograniczonym zakresie.
Od 4 do 15 maja 2020r.
Biblioteka Główna, ul. Broniewskiego 10 C
Filia os. Południe, ul. Pęckowskiego 3
Filia w Balinie, ul. Jaworznicka 45
Filia w Płazie, ul. Pocztowa 2
Filia w Luszowicach, ul. Przybyszewskiego 6
czynne są w następujących godzinach:
poniedziałek, wtorek, środa: 8.00-15.30
czwartek, piątek: 10.00-17.30
sobota: nieczynne
Filia os. Kąty i Filia w Pogorzycach: pozostają nieczynne do odwołania
Punkt Biblioteczny w Kościelcu czynny będzie od 11.05.2020 r.
w godzinach 12:00 – 17:00 (wtorek, czwartek)

Dla bezpieczeństwa wszystkich korzystających, z chwilą otwarcia biblioteki, obowiązuje przestrzeganie poniższych zasad:
1. Do budynku biblioteki będą mogły wejść jednocześnie 4 osoby.
2. Wejście do biblioteki możliwe tylko w maseczkach ochronnych.
3. Przy wejściu do biblioteki należy obowiązkowo zdezynfekować ręce.
4. Należy przestrzegać zachowania bezpiecznej odległości (min. 2 metry) od innych osób.
Uwaga!
Z chwilą uruchomienia biblioteki dostępna będzie tylko usługa wypożyczania i przyjmowania zwrotów zbiorów.
Nie będą dostępne : czytelnie i stanowiska komputerowe.
Zostaje wstrzymany wolny dostęp do zbiorów, dlatego zalecamy, aby przed wizytą w bibliotece sprawdzić w katalogu bibliotecznym dostępność zbiorów, które chce się wypożyczyć, zarezerwować je i odebrać w terminie do 14 dni.
Rezerwacji zbiorów można dokonać w następujący sposób:
Logując się na swoje konto czytelnika w katalogu internetowym https://www.mbp.chrzanow.pl/katalog/sowacgi.php?KatID=0
Aby zalogować się do katalogu, należy w menu wybrać “Konto” i wypełnić formularz logowania podając: login (nazwa użytkownika, numer karty lub adres e-mail, a następnie indywidualne hasło czytelnika (hasło generuje bibliotekarz)
telefonicznie: Wypożyczalnia tel. 32 763 27 40 oraz 32 763 27 51; Oddział dla dzieci tel. 32 763 27 53 ; Multimedia tel. 32 763 27 50 lub mailowo: wypozyczalnia@mbp.chrzanow.pl; dzieciecy@mbp.chrzanow.pl; multimedia@mbp.chrzanow.pl