Kulturalne i Sportowe Wakacje w mieście – Animacje na wakacje – sierpień

Kulturalne i Sportowe Wakacje w mieście pod hasłem Animacje na wakacje - sierpień

Lipiec już prawie za nami! Eh, jak ten czas szybko ucieka.

Korzystajcie z okazji – nasze Animacje na wakacje kontynuujemy również w sierpniu. Serdecznie zapraszamy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowe, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich, Kryta Pływalnia w Chrzanowie oraz Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie serdecznie zapraszają dzieciaki na cały bogaty cykl zajęć, a wybór jest szeroki: będą spotkania warsztatowe, spektakle teatralne, seanse filmowe, będzie literacko, kulturalnie, ale i sportowo!
Zajrzyjcie do naszego szczegółowego programu, z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

I jeszcze ważna sprawa!
Koniecznie zapoznajcie się z Informacją dla uczestników – tam znajdziecie bardzo ważne informacje dotyczące organizacji tegorocznych zajęć i spotkań.

Strony pozostałych organizatorów:
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie