Małopolska Noc Naukowców w Chrzanowie!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki do udziału w Małopolskiej Nocy Naukowców on-line!

Już po raz kolejny nasza biblioteka uczestniczy w tym niezwykle ciekawym wydarzeniu. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią ogólnoeuropejskiej akcji European Researchers Night, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.

W tym roku, inaczej jak zazwyczaj,  zapraszamy Was do naszej Biblioteki w formie on-line. Ze względów bezpieczeństwa większość działań planujemy przenieść do sieci.  Natomiast, wzorem lat ubiegłych, jak zwykle nie zabraknie wspaniałych wrażeń!

Tegoroczna Małopolska Noc Naukowców będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na ekscytujące i niepowtarzalne wydarzenia, ale również dlatego, że odbędzie się w wyjątkowych czasach… Koniecznie do nas do nas dołącz! To jedyna taka noc w roku!

Szczegóły w programie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj.