Dołącz do niepłatnych spotkań on-line!

Spotkania z Paulem Fergusonem nadal odbywają się on-line, z użyciem platformy Skype. 

Jak zwykle jest to świetna zabawa i nauka! I  oczywiście możliwość obcowania z przedstawicielem innej kultury, a także poznania odmienności kulturowych, które są widoczne również i w języku. 

Oto co trzeba zrobić żeby do nich dołączyć:

  1.  Jeśli nie jesteś jeszcze zapisana/y zrób to.
    Zapisy pod nr tel. 32 763 27 55 lub drogą mailową: promocja@mbp.chrzanow.pl.
  2.  Jeśli jesteś już zapisana/y, użyj aplikacji Skype, żeby skontaktować się z Paulem.
  3.  Żeby ustalić najdogodniejszy termin spotkania on-line, skontaktuj się z Paulem za pomocą aplikacji Skype, jego adres to live:paulferguson
  4.  Jeśli termin spotkania on-line jest już ustalony z Paulem, dołącz do spotkania używając poniższego linku
    https://join.skype.com/hgy2ig68zS81
Miłej zabawy językowej!

A kim jest native speaker?

Według słownika języka polskiego to rodzimy użytkownik danego języka. Chodzi więc o osobę, która ma do czynienia z danym językiem od najmłodszych lat. Nie musi zastanawiać się nad poprawnością swoich wyrażeń. Mówi pewnie i płynnie, ponieważ jest to dla niego nawet bardziej naturalne niż wypicie porannej kawy. Możemy więc uznać, że taka osoba będzie odpowiednia, by przekazać nam swoje umiejętności. Bo przecież kto lepiej nauczy nas rozmawiać niż rodzimy użytkownik języka.


Kto prowadzi zajęcia?

Paulu Ferguson i kilka słów o nim…

Paul odszedł na emeryturę z pracy na pełny etat i mieszka obecnie w Polsce z żoną oraz dwójką małych dzieci. Przeniósł się do Polski, ponieważ jego żona chciała sfinalizować studia prawnicze i zostać adwokatem.

Jego wczesna kariera związana była z rozwojem oprogramowania, ale stałym zainteresowaniem była medycyna. Doprowadziło to do tego, że został Partnerem Zarządzającym w North End Medical Centre. Jest to duża przychodnia obsługująca około dwudziestu tysięcy pacjentów w West Kensington w Londynie. Zdobył magistra w systemach inteligencji (Intelligent Systems).

Interesuje się językiem, medycyną, tworzeniem oprogramowania, muzyką i sztuczną inteligencją. Pływał również jachtem (Etap 28i) przez wiele lat na południowym wybrzeżu  Anglii, kocha morze. Pracował i mieszkał za granicą, był właścicielem wiejskiego domu we Francji. Pracował w Bordeaux, Indiach oraz Stanach Zjednoczonych.

Mając doświadczenie w nauce innego języka, zna aż nadto obawy i trudności, które wszyscy odczuwamy przy styczności z językiem obcym.

Scroll to Top