Od września 2020 do grudnia 2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach realizują projekt pod nazwą „Pierwiastek matematyki”.
Projekt jest finansowany przez Fundację mBanku w ramach VII edycji programu mPotęga.

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Luszowicach do udziału konkursie plastycznym „Wioska z recyklingu”.  Mamy nadzieję, że udział w konkursie wpłynie na zmianę zachowania, pomoże utrwalić nawyki, które przyczynią się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska w naszym najbliższym otoczeniu. Uczniowie poprzez swoje prace pokażą jak rozumieją pojęcie ekologii oraz w jaki sposób dbać o środowisko naturalne bądź ukazać jego piękno. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów w następujących grupach wiekowych:
– przedszkole – klasy I
– klasy II – V
– klasy VI – VIII
Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z umieszczonym poniżej Regulaminem konkursu oraz przygotowanie prac zgodnie z zawartymi w nim wytycznymi.

Nagrody rzeczowe otrzymają laureaci I, II i III miejsca w każdej kategorii wiekowej, pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
Szczegółowych informacji o projekcie udzielają:
Ewelina Langer – kierownik Działu Czytelń i Multimediów, tel. 32 763 27 49,  e-mail: czytnaukowa@mbp.chrzanow.pl
Katarzyna Fik-Mazgaj – nauczyciel SP w Luszowicach, tel. 326234957, e-mail: szpluszowice@wp.pl

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.

Przewiń do góry