Dołącz do projektu

Jeśli interesuje Cię Małopolskie dziedzictwo, jesteś aktywny, chcesz kreatywnie spędzać czas, jesteś w wieku 15-29 lat i chcesz rozwijać takie kompetencje społeczne jak np. umiejętność pracy w zespole, budowanie relacji, przekonywanie innych osób, wypowiadanie się publiczne i wiele innych – dołącz bezpłatnie do projektu „Młodzież solidarna z dziedzictwem”.

W projekcie można wziąć udział w interaktywnych warsztatach z dziedzictwa takich jak:

Rozgryźć dziedzictwo”- które pomogą znaleźć odpowiedź na pytanie czym jest dziedzictwo i jak rozpoznać 7 cudów lokalnego dziedzictwa!

Jak porwać tłumy dla dziedzictwa”- które pomogą stworzyć prezentacje na temat interesującego dziedzictwa lokalnego i nauczą jak występować publicznie!

Trening liderów dziedzictwa”- to warsztat wyjazdowy, 2-dniowy w ciekawe kulturowo miejsca w Małopolsce, podczas którego zwiedzając zabytki Małopolski będzie można nauczyć się, jak współpracować z innymi.

Oprócz tego projekt przewiduje „Szkolenia pod hejnałem”, w Krakowie, na ul Floriańskiej będzie można nauczyć się m.in. jak budować projekty, jak przewodzić innym, jak występować publicznie.

Więcej informacji o projekcie, rekrutacji oraz uczestnictwie znajdziesz TUTAJ.

Przewiń do góry