Koncert za regałem: Leśmian ze szczyptą Cohena – Jakub Michalski "na żywo"

Już w piątek zapraszamy na Koncert za regałem „Leśmian ze szczyptą Cohena – Jakub Michalski”. I  – tu niespodzianka! – tym razem możecie w nim uczestniczyć również „na żywo”. A więc pierwsze 15 osób, które:

– poprawnie rozwiążą quiz –> ABY ROZWIĄZAĆ KLIKNIJ TUTAJ.
– polubią ten post 
– oraz udostępnią ten post znajomym

zostaną zaproszone do udziału w koncercie live oraz otrzymają płyty Kuby Michalskiego.

A pozostałe osoby serdecznie zapraszamy na streaming live koncertu. Wy też możecie zdobyć płytę Kuby. Wystarczy polubić lub skomentować piątkowe video ze streaming live’u.

A kim jest Kuba Michalski?

Kompozytorem, autorem tekstów, który jest wokalistą i gitarzystą. Nagrał pięć płyt z zespołem „Cotton Cat”, grającym muzykę folkową o korzeniach irlandzkich i amerykańskich. Wydał również pięć albumów solowych z poezją śpiewaną. Kolejna 34 „Leśmian ze szczyptą Cohena” ukaże się wkrótce. Kuba Michalski komponuje muzykę do wierszy wielkich poetów m.in. Asnyka, Mickiewicza, Norwida, Kochanowskiego i Tuwima. Był wielokrotnie nagradzany: m.in. w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie.

Koncert za Regałem w światowym Dniu Poezji otwiera Rok Jubileuszowy – 75 lat Biblioteki! Nie wiemy czy przez kolejne miesiące będzie nam dane świętować wspólnie w gmachu naszej książnicy, ale na pewno zdalnie będą Państwo mogli śledzić i uczestniczyć online w naszych jubileuszowych realizacjach literackich i edukacyjnych.

Przewiń do góry