Jesteśmy na TikToku!

Niektórzy z Was już wiedzą, niektórzy jeszcze nie…  Jesteśmy na TikToku!
Polubiliśmy się z tą bijącą rekordy popularności aplikacją i działamy! Jest to dla nas nowa forma promocji, ale my się wyzwań nie boimy! Jeden z naszych TikToków ma już ponad 5 tys. wyświetleń!

Zachęcamy więc do śledzenia naszego konta – bądźcie na bieżąco, bo będzie się działo. Przełamujemy stereotyp biblioteki jako miejsca mało nowoczesnego czy związanego jedynie z edukacją, pokazujemy nieznaną, wesołą i mniej formalną stronę pracowników biblioteki, budujemy relacje z młodszym pokoleniem, a przede wszystkim promujemy czytelnictwo … w nieco inny sposób. Biblioteka nie tylko uczy, ale także relaksuje i bawi. Przekonajcie się sami! Nasze TikTokowe konto TUTAJ Obserwujcie, lajkujcie i bawcie się dobrze.