Wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA! streaming live - relacja

23 kwietnia, o godz. 17:30 odbył się wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA – prace Hanny Siaty. Spotkanie miało formę streaming live, podczas którego pani Hanna zdradziła szczegóły tworzenia wystawy. Dowiedzieliśmy się co zainspirowało ją do stworzenia prac oraz jak powstawały. 
W ramach wernisażu odbyła się również promocja książki jej autorstwa zatytułowana “Świat według Jędrzeja, czyli krótka historia osoby z autyzmem”. Książka powstała aby edukować społeczeństwo w zakresie autyzmu i aby w przystępny sposób ukazać najmłodszym czym charakteryzuje się osoba z tym zaburzeniem. Pani Hanna jako siostra osoby zmagającej się z tą przypadłością ukazała niezwykły świat autystyka, który wcale nie różni się od świata przeciętnego człowieka.
W drugiej części spotkania w rozmowie z Hanną Siatą wzięła udział Ewelina Londzin – wychowawczyni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  w Chrzanowie. Panie wspólnie wyjaśniły najważniejsze zagadnienia dot. autyzmu i przybliżyły tą niełatwą tematykę.

Wam,  drodzy czytelnicy dziękujemy za liczną obecność podczas streaming live oraz komentarze, które zadawaliście podczas spotkania. Jeśli jeszcze nie widzieliście przebiegu spotkania to koniecznie nadróbcie zaległości!

Scroll to Top