Wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA! streaming live – relacja

Wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA! streaming live - relacja

23 kwietnia, o godz. 17:30 odbył się wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA – prace Hanny Siaty. Spotkanie miało formę streaming live, podczas którego pani Hanna zdradziła szczegóły tworzenia wystawy. Dowiedzieliśmy się co zainspirowało ją do stworzenia prac oraz jak powstawały.
W ramach wernisażu odbyła się również promocja książki jej autorstwa zatytułowana “Świat według Jędrzeja, czyli krótka historia osoby z autyzmem”. Książka powstała aby edukować społeczeństwo w zakresie autyzmu i aby w przystępny sposób ukazać najmłodszym czym charakteryzuje się osoba z tym zaburzeniem. Pani Hanna jako siostra osoby zmagającej się z tą przypadłością ukazała niezwykły świat autystyka, który wcale nie różni się od świata przeciętnego człowieka.
W drugiej części spotkania w rozmowie z Hanną Siatą wzięła udział Ewelina Londzin – wychowawczyni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  w Chrzanowie. Panie wspólnie wyjaśniły najważniejsze zagadnienia dot. autyzmu i przybliżyły tą niełatwą tematykę.

Wam,  drodzy czytelnicy dziękujemy za liczną obecność podczas streaming live oraz komentarze, które zadawaliście podczas spotkania. Jeśli jeszcze nie widzieliście przebiegu spotkania to koniecznie nadróbcie zaległości!