Warsztaty projektowania gier miejskich w ramach projektu “DooKOŁA Fabloku” – relacja 19.04.2021

Relacja z zajęć - cz.2

Kolejny warsztat z projektowania gier miejskich za nami. Dziś nie zamieszczamy nagrania z naszego spotkania, aby nie zdradzić szczegółów gry. Spotkania odbywają się z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams, a prowadzi je Michał Kucharski, specjalista w dziedzinie projektowania i organizacji gier miejskich i terenowych z Cudotwórni Events. Na warsztacie poruszaliśmy tematykę opracowania regulaminu wraz ze szczególnym uwzględnieniem zapisów RODO, zgód na wykorzystanie wizerunku, przetwarzania danych oraz ubezpieczenia uczestników i zabezpieczenia medycznego.

W spotkaniu wzięło udział 8 osób. Uczestnicy z pomocą Michała Kucharskiego oraz narzędzia Google Maps próbowali wyznaczyć i zmierzyć proponowane punkty na trasie gry. W dalszej części powstanie szczegółowy scenariusz wraz z kreatywnymi  zadaniami związanymi z historią kolejnictwa oraz Pierwszej Fabryki Lokomotyw w Polsce “Fablok”. Organizację rowerowej gry miejskiej planujemy na 26 czerwca 2021.

Projekt „DooKOŁA Fabloku” dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Scroll to Top