Zapraszamy na wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA – prace Hanny Siaty!

Zapraszamy na wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA - prace Hanny Siaty!

Przypominamy, że 23 kwietnia, o godz. 17:30 odbędzie się wernisaż wystawy VIVA LA VIDA! NIECH ŻYJE FRIDA – prace Hanny Siaty w ramach Małopolskich Dni Książki “Książka i Róża” oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Serdecznie zapraszamy do udziału online, ponieważ ze względu na obecne obostrzenia spotkanie odbędzie się w formie streaming live (TUTAJ na naszej stronie facebookowej).

Podczas wernisażu będzie miała miejsce promocja książki autorstwa pani Hanny – “Świat według Jędrzeja – czyli krótka historia osoby z autyzmem“. “Jest to opowieść o Jędrzeju, który mógłby na pierwszy rzut oka wydać się  zwykłym chłopakiem, gdyby nie to, iż wczesnym dzieciństwie stwierdzono u niego autyzm. Ta książka przenosi nas do jego świata, który jest równie niesamowity jak nasz. Napisana i ilustrowana przez cudowną dziewczynę, siostrę chłopca z autyzmem – Hannę Siatę. Polecamy dzieciom, rodzicom i dziadkom, do szkoły, i do zabawy… o zrozumieniu, otwartości, inności i akceptacji”. (Źródło: https://merlin.pl/swiat-wedlug-jedrzeja-czyli-krotka-historia-hanna-siata/8231433/)

Więcej o wystawie i autorce TUTAJ