Kulturalne wakacje w mieście 2021, pod hasłem Biblioteczne inspiracje na wakacje – zobacz grafik / Oddział dla Dzieci

Kulturalne wakacje w mieście 2021, pod hasłem Biblioteczne inspiracje na wakacje – Oddział dla Dzieci

Hej dzieciaki!

Jak to szybko zleciało, przed nami wakacje! Wiemy, jak bardzo czekaliście na ten moment.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowe, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich serdecznie zapraszają Was na zajęcia wakacyjne w ramach KULTURALNYCH WAKACJI W MIEŚCIE 2021.

W tym roku Oddział dla Dzieci proponuje Wam zajęcia pod hasłem BIBLIOTECZNE INSPIRACJE NA WAKACJE. Ależ się będzie u nas działo! Zajęcia plastyczne, literackie, przyrodnicze, z podstaw programowania, naukowe, interaktywne, spektakl… Dla każdego coś fajnego!

Więcej szczegółów znajdziecie na grafikach zajęć wakacyjnych.

Serdecznie Was zapraszamy!