Rozstrzygnięcie konkursu “Przedsiebiorca – Kto to taki?”

Rozstrzygnięcie konkursu Przedsiębiorca - Kto to taki?

W czerwcu obchodziliśmy uroczyście Dzień Przedsiębiorcy 2021, czyli stosunkowo nowe, obchodzone od 2016 roku święto, którego celem jest wzmocnienie świadomości i wiedzy społeczeństwa o gospodarce i przedsiębiorczości.

I tu znakomicie wpisał się nasz biblioteczny plastyczny konkurs dla dzieci przedszkolnych, który swym patronatem objął Burmistrz Miasta Chrzanowa Pan Robert Maciaszek.  Do udziału zaprosiliśmy przedszkola z Gminy Chrzanów, które otrzymały, w ramach przygotowań konkursowych, ciekawą prezentację multimedialną przygotowaną w Oddziale dla Dzieci.

Do konkursu zgłosiły się przedszkola: Przedszkole Samorządowe w Płazie, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Chrzanowie oraz Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chrzanowie. Otrzymaliśmy 27 niezwykłych, pomysłowych i kolorowych prac.

21 czerwca – w Dniu Przedsiębiorcy, podczas spotkania w bibliotece podsumowaliśmy konkurs i rozdaliśmy wspaniałe nagrody. Cieszymy się, że dopisały przedszkolaki, które uśmiechnięte i zadowolone dumnie odbierały zasłużone gratulacje
z rąk Burmistrza Roberta Maciaszka i Dyrektor biblioteki Anny Siewiorek.

Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także Dyrektorom i Wychowawcom oraz oczywiście Rodzicom.

Podziękowania należą się także naszym Darczyńcom, dzięki którym dzieci otrzymały piękne nagrody, a byli to: Urząd Miejski w Chrzanowie, Silver Service Piotr Janik, Fotokowalski Magdalena i Marek Kowalscy, Yoga Place – Centrum Samorozwoju Justyna Szopa, Salon Fryzjerski JAGA Jadwiga Mendakiewicz, Kwiaciarnia Pod Arkadami. Aleksandra Zmyślony, Kompleksowa obsługa wesel i imprez towarzyskich Jacek Nowak, Galeria Art Deco Małgorzata i Roman Dereszowscy.

A teraz czas na przedstawienie zwycięzców i ich prac:

I miejsce Kamil Piergies, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Chrzanowie

II miejsce Barbara Kasperczyk, Przedszkole Samorządowe w Płazie