Biblioteczny konkurs plastyczny MOJA MAŁA OJCZYZNA POD BIAŁO-CZERWONĄ rozstrzygnięty!

Biblioteczny konkurs plastyczny MOJA MAŁA OJCZYZNA POD BIAŁO – CZERWONĄ rozstrzygnięty!

Z przyjemnością przedstawiamy laureatów konkursu plastycznego, zorganizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Chrzanowa Roberta Maciaszka wspólnie przez chrzanowską bibliotekę oraz Urząd Miejski w Chrzanowie, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Adresatami konkursu były dzieci przedszkolne i uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Chrzanów. Cieszymy się że nasze zaproszenie przyjęło aż 16 placówek oświatowych i do konkursu zgłoszono 68 prac plastycznych!

Jury konkursowe pod przewodnictwem Pani Jolanty Zubik, Zastępcy Burmistrza Miasta Chrzanowa, po kilkugodzinnych, intensywnych obradach, wyłoniło laureatów, których poniżej przedstawiamy.

KATEGORIA I – DZIECI PRZEDSZKOLNE W WILKU 4- 6 LAT:

Wiktoria Smółka, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Chrzanowie

ex aequo

Aleksandra Wijata, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Chrzanowie

Maria Jurgaś, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Chrzanowie

Antonina Smolik, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Chrzanowie

Aleksandra Galas, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Chrzanowie

Liliana Studzińska, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chrzanowie

Maja Illukiewicz, Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w  Chrzanowie

KATEGORIA II – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z KLAS 1-3

Miejsce I

Klara Romanowska-Möhler, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

Agnieszka Raźniak, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

Julia Kulczyk, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie

Wiktor Odrzywołek, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie

Maja Matlak, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie

Zuzanna Zielińska, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie

KATEGORIA III – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z KLAS 4-6

Nikodem Fudała, Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach

Anna Tomczyk, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

Zuzanna Broszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

Julia Ambroszkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie

Emilian Przybyła, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie

KATEGORIA IV – UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z KLAS 7-8

ex aequo

Ewa Chmielik, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie

Aleksandra Głownia, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie

Miejsce II

Franciszek Miziołek, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

Miejsce III

Izabela Jeleń, Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

Wiktoria Skwarek, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie

Jagoda Zdebik, Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie

Radosław Mikłas, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie

Oficjalne rozstrzygnięcie i rozdanie nagród konkursowych odbyło się 11 listopada 2021 r. w Hali sportowo – widowiskowej, podczas Rodzinnego Pikniku Patriotycznego w ramach miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Nagrody uczestnikom wręczyli Burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek, Zastępca Burmistrza Jolanta Zubik oraz Anna Siewiorek – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dzieciom oraz ich nauczycielom dziękujemy za udział w konkursie.
I oczywiście zapraszamy do naszej biblioteki!