Bezpłatne lekcje z języka polskiego dla obywateli Ukrainy!

Zapraszamy na zajęcia z języka polskiego - Запрошуємо на уроки польської мови!

W Bibliotece z pomocą Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowane zostały lekcje z języka polskiego dla obywateli Ukrainy (osób dorosłych oraz dzieci).

Zajęcia będą prowadzone przez wolontariuszy z UTW w Chrzanowie, ale zachęcamy do zgłaszania się również osób chętnych do nauczania.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się za tydzień 21 marca. Zorganizowanych zostało kilka grup. Zajęcia odbywać będą się raz lub dwa razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny. Na zajęciach będzie dwóch nauczycieli-wolontariuszy (na wypadek, gdy np. matki będą przychodzić z małymi dziećmi).

Zorganizowane zostały 3 grupy:

Grupa A: poniedziałek 12.30 – 14.00,
                  środa 11.30 – 13.00

Grupa B: wtorek 11.30 – 13.00,
                 czwartek 11.30 – 13.00

Grupa C: piątek 11.30 – 13.00,
                 poniedziałek 11.30 – 13.00

Dane potrzebne do zapisu na zajęcia:

  1. Imię i Nazwisko uczestnika
  2. Nr telefonu
  3. Jeśli z dziećmi, ile mają lat

Osoby z Ukrainy, bądź ich opiekunowie, mogą zgłaszać się do Działu Promocji dzwoniąc pod numer: 32 763 27 55 lub wysyłać e-mail na adres promocja@mbp.chrzanow.pl.

Jednocześnie przypominamy, że osoby z Ukrainy mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach organizowanych w bibliotece, bez żadnych zapisów i rejestracji. Dotyczy to również wszystkich zajęć odbywających się w Oddziale dla Dzieci.

Zachęcamy do korzystania z komputerów i internetu w naszej placówce, jak również do zapisania się do biblioteki (potrzebny jakikolwiek dokument tożsamości) i korzystania z naszych zbiorów.

Scroll to Top