„Eksploracja świata” – wystawa fotografii Macieja Pulnara

Przyświeca nam dobry cel!

Zapraszamy na wystawę „Eksploracja świata” – fotografii Macieja Pulnara.

Wernisaż wystawy odbędzie się 1 lipca o godz. 17:00, w trakcie którego trwać będzie aukcja wszystkich fotografii Macieja Pulnara prezentowanych na wystawie, na rzecz Maksa Tomali z Jaworzna, w ramach akcji charytatywnej „poMOC dla MAKSA”. Pieniądze z aukcji przekazane zostaną na leczenie Maksa.

Zbiórka dla Maksa również pod linkiem: www.siepomaga.pl/MAKS-TOMALA
Fanpage – Licytacje dla Maksa Tomali

Kim jest Maciej Pulnar?

Pasjonat fotografii, nauczyciel wychowania fizycznego, młoszowianin.

Lubi fotografować postaci, zjawiska, przedmioty, byty nieoczywiste, wychodzące poza standardowy obraz świata, ukazując ich funkcjonowanie w czasie i przestrzeni w sposób  niekonwencjonalny, często zaskakujący.

Przykuwa uwagę odbiorcy eksperymentami z kolorem, światłem, przestrzenią, wodą, materią. Tworzy abstrakcyjne obrazy wykorzystując długie czasy naświetlania, malowanie światłem i intencjonalne ruchy aparatem, które stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Majsterkowicz – amator, miłośnik łączenia starych, często niepotrzebnych przedmiotów w procesie tworzenia „nowej całości”, a przy tym nadawania im nowych funkcji, wartości, przywracania ich do życia na kolejne lata.

Angażuje się w działania charytatywne przekazując swoje prace na rzecz potrzebujących.

Fanpage – Macieja Pulnara

Czas trwania wystawy

1 – 30 lipca 2022 r.

Wernisaż