Charytatywnie na dwóch kółkach

Paweł i Kamil z Chrzanowa oraz Patryk z Trzebini tworzą rowerowy team „Rolls Boys”. Od lat marzą o wspólnym podróżowaniu po Polsce i Europie. W tym roku chcą odwiedzić Wrocław, Drezno, Berlin i Szczecin.  Planują pokonać trasę w ciągu czterech tygodni. Z zapałem przygotowują się do wyjazdu i próbują przewidzieć “niespodzianki”, które mogą napotkać. To dla nich sprawdzian wytrzymałości, pokonywania trudności,  mierzenia się z wysiłkiem, pogodą, czasami nawet z własną słabością. Pewno przez lata będą wspominać wspólny wypad.

Rowerowa przygoda jest spełnieniem marzeń Pawła, Kamila i Patryka.

Są pozytywnie “zakręceni” i chcą pomóc Maksowi Tomali z Jaworzna, aby udało się zebrać pieniądze na kolejną operację w USA ratującą życie i rehabilitację.

Maks ma 15 lat i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Od dłuższego czasu przebywa na oddziale intensywnej terapii w klinice w Stanach Zjednoczonych. Pomoc dla Maksa jest bardzo, bardzo potrzebna.

Paweł, Kamil i Patryk jadą „poMOC dla MAKSA”. Zawieszą na rowerach flagi z informacją o zbiórce dla chorego chłopca oraz kodem QR, aby każdy mógł dołożyć swój przysłowiowy grosik. Będą rozdawać ulotki z prośbą o pomoc. Pamiętajmy, że każda wpłata się liczy.

Jeśli chcecie dołączyć do podróży marzeń teamu „Rolls Boys”, zaglądajcie na grupę „ROWEROWY Przełom”, gdzie znajdziecie relacje z trasy przejazdu.

Czekamy na Was! Przyjdźcie, przyjedźcie na rowerach na START, aby wesprzeć Pawła, Kamila i Patryka i pokazać, że jesteśmy razem dla Maksa.

Możecie też wesprzeć zbiórkę na www.siepomaga.pl/MAKS-TOMALA

START akcji

12 lipca 2022 r., godz. 8:00

Miejsce startu

Z placu przed Miejską Biblioteką Publiczną w Chrzanowie, ul. Władysława Broniewskiego 10c.

Współorganizatorzy

Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku” w Chrzanowie, Komitet Społeczny Team Maksa

Patronat medialny

Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”

Scroll to Top