Spotkanie autorskie z Agnieszką Olejnik – relacja / Wiejski TREK

Pisarka, podróżniczka, pasjonatka fotografowania przyrody mieszkająca na skraju lasu....

1 lipca Filia w Pogorzycach miała przyjemność gościć na spotkaniu autorskim Agnieszkę Olejnik – autorkę m.in. niezwykle popularnej serii książek „Dworek w Miłosnej”

W trakcie spotkania zorganizowanego w ramach projektu „Wiejski TREK – literackie i kulturowe oblicza wsi” rozmawialiśmy zarówno na tematy dotyczące twórczości Pani Agnieszki jak i bardziej prywatne historie związane z jej biografią oraz zainteresowaniami.

Po spotkaniu był czas na krótkie wymiany wrażeń, wspólne zdjęcia, można było również zakupić książki autorki, w tym mającą swoją premierę zaledwie kilka dni wcześniej „Marzenia Amelii”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego