#Villagestyle – czyli wiejskie trendy w social mediach – warsztaty fotograficzne – relacja / Wiejski TREK

Warsztaty idealne przed wakacjami!

Jak wykorzystać potencjał wsi na zdjęciach? Czy do dobrego ujęcia potrzebny jest dobry sprzęt? Jak zorganizować domowe studio? Skąd czerpać pomysły?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z fotografią mogli poznać uczestnicy cyklu warsztatów fotograficznych #villagestyle z Katarzyną Kulczyk, które odbywały się w Filii w Balinie w ramach projektu „Wiejski TREK – literackie i kulturowe oblicza wsi”.

Podczas czterech spotkań wypełnionych zarówno profesjonalnymi foto wskazówkami jak i praktycznymi radami „z życia wzięte” uczestnicy poznali wiejskie trendy na fotografiach oraz możliwości wykorzystania ich m.in. w social mediach używając do tego darmowych aplikacji do obróbki zdjęć.
Same warsztaty jednak to nie wszystko, ponieważ już po wakacjach efekty prac uczestników można będzie podziwiać podczas wystawy fotograficznej w Bibliotece Głównej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego