Mamy Moc – akcja społeczna Fundacji Sama Mama

Przed nami akcja kierowana do mam!

Zapraszamy 10 września na wyjątkowe spotkanie dedykowane dla mam „Mamy Moc”. Dla wszystkich kobiet, które są świadome siebie i chcą się rozwijać.

„Jeśli chociaż jedna osoba skorzysta z naszej pomocy, z naszego wsparcia, to warto to robić”

Dominika Hapek, Prezes Fundacji SAMA MAMA

10 sierpnia, godz. 13:00 - 17:00

MBP (sala konferencyjna), ul. Władysława Broniewskiego 10C

Organizator

Fundacja oraz portal SAMA MAMA powstały w maju 2021 roku z inicjatywy Dominiki Hapek, która jest fundatorem, właścicielem, a przede wszystkim dobrym duchem organizacji – pełnym optymizmu i pomysłów.

Portal SAMA MAMA w głównej mierze poświęcony jest kobietom, to zakładki Psychologia, Dziecko czy Rozwód poruszają tematy, które są na pewno bliskie każdemu z rodziców mającym pod opieką dzieci.

Mottem SAMEJ MAMY jest „Mamy mamom – kobiety kobietom”. Gdyż nikt nie zrozumie lepiej matki/kobiety tak, jak inna matka/kobieta. I nie ma tu znaczenia, czy jest to kobieta samodzielnie wychowująca dzieci, czy wspólnie z partnerem, bo wszystkie przeżywamy te same radości i niepokoje związane z opieką nad pociechami.

Głównym założeniem organizacji jest pomoc kobietom samodzielnie wychowującym dzieci i będącym w trudnym momencie życia, gdy zostaje sama, jak rozstanie, separacja, rozwód z partnerem, a także śmierć współmałżonka. Jednakże nie ograniczają się tylko do pomocy samotnym matkom, gdyż każda kobieta – mająca dzieci czy nie – znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz zagadnień związanych ze sprawami okołorozwodowymi czy dotyczącymi rozwoju i wychowania dzieci, poruszane są także tematy dotyczące urody, lifestyle’u czy samorozwoju. Pamiętajmy, że bycie matką to także bycie kobietą, a każda kobieta jest wartościowa i warta uwagi!

Współorganizator

Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku”.

13:00 – 14:45

Warsztaty „Asertywność i pewność siebie”
Moduły tematyczne szkolenia: odbudowywanie pewności siebie, podnoszenie samooceny, asertywność i wyznaczanie granic, wiara w poczucie własnej wartości.

15:00 – 16:00

Pokaz makijażu

16:00 – 17:00

Wymiana ciuszków dziecięcych, ciążowych i damskich

Na czas warsztatów zorganizowana opieka animatorki w Oddziale dla Dzieci.

Zanim przyjdziesz

Udział jest bezpłatny, wstęp wolny, natomiast na warsztaty obowiązują zapisy

Scroll to Top