Kodowanie – warsztaty dla dzieci / Białe kruki

Uczymy przyszłych informatyków!

Czym są warsztaty kodowania? To nauka samodzielnego projektowania, wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, analizowania, jasnej komunikacji i krytycznego myślenia w jednym.

Dzięki wykorzystaniu na zajęciach różnorodnych środków dydaktycznych oraz programów na tabletach dzieci poznają i coraz lepiej rozumieją istotę kodowania. (opis ze strony: www.manuonline.pl)

Zajęcia poprowadzi MANU – Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności w Krakowie.

Dzieci w wieku 4-9 lat

3 września, godz. 10:30 - 12:00

MBP, Oddział dla Dzieci, ul. Władysława Broniewskiego 10C

W ramach projektu

Warsztaty organizowane w ramach projektu „Białe kruki”.

Zanim przyjdziesz na zajęcia

Za zajęcia obowiązują zapisy – od 27.08 (telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy Oddziału dla Dzieci).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.