Spotkanie z Joanną Jeżak – psycholog, psychoterapeutką / Białe kruki

Dzień pełen emocji!

Spotkanie z psycholożką i psychoterapeutką, założycielką Centrum Rozwoju Dziecka i Rodziny Pestka w Krakowie – Joanną Jeżak.

Zapraszamy naszych dorosłych czytelników na spotkanie które tematycznie związane będzie z emocjami. Spotkanie dla dorosłych. Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy – od 3.09 (telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy Oddziału dla Dzieci).

Dorośli

10 września, godz. 11:30 - 13:00

MBP, Oddział dla Dzieci, ul. Władysława Broniewskiego 10C

W ramach projektu

Spotkanie w ramach projektu „Białe kruki”.

Zanim przyjdziesz na zajęcia

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.