Adopcja roślin… trwa!

… w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA MOBILNOŚCI 2022!

#przynieś #adoptuj #podziel się #oddaj #wymień #ukorzeń przecież… ROŚLINY dostarczają nam tego, co niezbędne do życia – produkują TLEN, służą jako POKARM, są OZDOBĄ i POCIECHĄ… Same – często przegrywają z losem, zapomniane – więdną, a  niechciane lądują na śmietniku … NIE DOPUSZCZAJMY DO TEGO !!! Kącik adopcyjny DZIAŁA… niech nagrodzą swoim pięknem nowego właściciela lub właścicielkę.

Europejski Tydzień Mobilności

Europejski Tydzień Mobilności (dawniej Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu) jest organizowany każdego roku w dniach 16 – 22 września. Jest częścią miejskiej kampanii informacyjno – edukacyjnej EkoChrzanów, której współorganizatorem jest Urząd Miejski w Chrzanowie, promującej miasto Chrzanów, jako miejsce przyjazne środowisku naturalnemu, zachowania proekologiczne, zdrowy styl życia oraz edukację w zakresie ekologii, niskiej emisji i zrównoważonego transportu.

16 – 22.09.2022

Zobacz szczegółowy program!

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Współorganizator: Urząd Miejski w Chrzanowie