żyJEMY w symbiozie z naturą / Filia w Balinie

żyJEMY w symbiozie z naturą – Filia w Balinie – relacja

28 października w Filii w Balinie dietetyk kliniczny Natalia Jekiel z Naturhouse Chrzanów przygotowała warsztaty kulinarne poświęcone diecie wegetariańskiej. Obecni mogli wysłuchać wykładu teoretycznego poświęconego jarskiemu odżywianiu, a następnie przetestować zdobytą wiedzę w praktyce: krojąc, blendując, smarując oraz oczywiście degustując.

Warsztaty zorganizowano w ramach zadania „Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu „Naturalnie w bibliotece”, realizowanego z projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność| Inicjatywy| Społeczność| Kooperacja| Oddolność|. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.