Warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych „Kolory sercu bliskie” / PAFW – zapowiedź

Zapraszamy na warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych, które odbędą się w sali konferencyjno-szkoleniowej 2 grudnia 2022 o godzinie 16:30. Razem z Kołem Gospodyń Wiejskich „Luszowianki”, Renatą Hejmo z Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku” oraz Lidią Kurnik uczestnicy zrobią papierowe kwiaty, makietę miasta lub flagę, w ramach integracji polsko-ukraińskiej.

Wstęp wolny. Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie.

Warsztaty zorganizowane z projektu „Razem w Bibliotece” dofinansowane ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Funduszu Rozwoju Pracowni Dobra Wspólnego.

Logo PAFW