Przedświąteczne zamieszanie / PAFW – relacja

17 grudnia 2022 w godzinach 10-14 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie wiele się działo w ramach Przedświątecznego zamieszania:

• św. Mikołaj i jego elfy ze Stacji Bajkowo przygotowali moc atrakcji, w tym: animacje, zabawy, tworzenie ozdób świątecznych, zimową fotościankę, brokatowe tatuaże;
  • ze Sznurkowymi fantazjami Natalii można było nauczyć się podstaw makramy, również tej świątecznej;
  • przedstawicielka Mary Kay doradzała w sztuce makijażu;
  • Oriflame zaprosił na pielęgnację dłoni;
  • razem z Centrum Wolontariatu Po Sąsiedzku dzieci i dorośli wykonywali własnoręcznie kartki świąteczne;
  • dzięki Studio Figura Chrzanów panie mogły pomyśleć o zdrowszym i piękniejszym początku nowego roku;
  • nasz bibliotekarz pokazał jak zrobić JULEHJERTER, czyli duńskie serca bożonarodzeniowe.

Dziękujemy wszystkim Partnerom oraz Uczestnikom za wspaniałą zabawę i fantastyczną frekwencję. Przedświąteczne zamieszanie zorganizowano w ramach integracji polsko-ukraińskiej.

Wydarzenie zorganizowane z projektu „Razem w Bibliotece” dofinansowane ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Funduszu Rozwoju Pracowni Dobra Wspólnego.

Logo PAFW