Ruszyliśmy z piątą edycją projektu Mała Książka Wielki Człowiek

Jak wziąć udział w projekcie?

Ruszyliśmy z piątą edycją projektu Mała Książka Wielki Człowiek.

Jak wziąć udział w projekcie? Kilka praktycznych wskazówek:

• W akcji mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym, które zapiszą się lub są już zapisane do naszej biblioteki.
  • Każdy przedszkolak, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę “Krasnal w Krzywej Czapce” oraz Kartę Małego Czytelnika.
  • Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym Dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
  • W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice: Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” to poradnik, przypominający o korzyściach wynikających z czytania dzieciom.
  • Do udziału w akcji Mała Książka Wielki Człowiek zapraszamy również czytelników z Ukrainy, którym możemy zaproponować wersję ukraińskojęzyczną książki oraz poradnika.
  • Uwaga! Do udziału zapraszamy także te dzieci, które wzięły udział we wcześniejszych edycjach.