Już dostępny w sprzedaży! Mariusz Paździora, CMENTARZ PARAFIALNY W CHRZANOWIE-KOŚCIELCU. ZARYS DZIEJÓW.

Od 30 stycznia 2023 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie można zakupić jedenastą pozycję wydaną w ramach Biblioteczki Regionalnej Ziemi Chrzanowskiej. „Cmentarz parafialny w Chrzanowie-Kościelcu. Zarys dziejów” Mariusza Paździory, czwarta publikacja w dorobku autora, przybliża historię kościeleckiej nekropolii, zawiera indeks alfabetyczny oraz plany kwater.

Książkę można nabyć za jedyne 20 złotych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie przy ul. Władysława Broniewskiego 10C. Biblioteka nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej dla osób fizycznych.