CHRZANOWSKI DZIEŃ KOBIET 2023 – odliczamy…!

Zapraszamy do udziału!

W związku z organizacją kolejnej edycji Chrzanowskiego Dnia Kobiet, pod hasłem POLKA-IDOLKA, kierujemy zaproszenie do partnerów i wzięcia udziału w organizowanym przedsięwzięciu.  Wydarzenie odbędzie się 10 marca (piątek) 2023 w godzinach 15:00–20:30. Jak co roku, cała biblioteka będzie należała do kobiet.  Przez te kilka godzin wspólnymi siłami zapewnimy Paniom wiele atrakcji, a więc: stoiska warsztatowe: fryzjer, make-up, wizaż, stylizacje,  pokazy, zabiegi, pielęgnacje, prezentacje, konsultacje, spotkania, degustacje, wystawy, quiz z  nagrodami itd…

Zaproszeni do projektu partnerzy będą mogli zaprezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach.
Prosimy o zgłoszenie chęci udziału do 3.03 (piątek).

Liczymy oczywiście na ponowną współpracę, po 2 latach przerwy (2021 – edycja online).

Stoiska planowane są w godzinach 15:00-18:30, ponieważ już o 19:00 przewidziana jest GWIAZDA WIECZORU,  będzie nią znana polska artystka sceny muzycznej, wokalistka zespołu HEY, kompozytorka, autorka tekstów, felietonistka i autorka książek: A ja żem jej powiedziała oraz Powrót z Bambuko KATARZYNA NOSOWSKA.

Spotkanie z Katarzyną Nosowską poprzedzone zostanie min. wystawą fotograficzną i  humorystycznym pokazem mody w temacie POLKI-IDOLKI, przygotowane przez Studio Fotograficzne Zielony Kadr/Marta Pietrzyk.

UWAGA!!! WAŻNE!!!
Każdego roku imprezę kończymy ZABAWĄ QUIZOWĄ z nagrodami.
W tym celu naszych PARTNERÓW zawsze prosimy o ufundowanie BONUSÓW/VOUCHERÓW/UPOMINKÓW i dostarczenie ich do biblioteki do Działu Promocji, na kilka dni przed Dniem Kobiet tj. DO DNIA 3.03 (piątek).

Czekamy na potwierdzenie udziału z informacją co mamy (w jakiej ilości)  zapewnić na stoisku: stolik (i) kwadratowy (wym. 80x60cm), krzesło(a), podpięcie do prądu i  inne.

 Pozdrawiamy … liczymy na Państwa udział… I JAK ZAWSZE DUŻĄ FREKWENCJĘ!

Scroll to Top