Multisensoryka – zajęcia dla najmłodszych. Zapraszamy 29 maja!

Zapraszamy Maluszki wraz z Rodzicami!

Multisensoryka to zajęcia, które mają na celu stymulowanie wszystkich siedmiu zmysłów, a także wspieranie procesu integracji sensorycznej. Rodzice i opiekunowie w trakcie zajęć dowiadują się również, w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły dziecka poprzez proste aktywności i zabawę.

Wspólnie ze specjalistkami z chrzanowskiej POZYSFERY zapraszamy maluszki z rodzicami (1 dziecko + 1 rodzic) na zajęcia, jakich w naszej bibliotece jeszcze nie było! Zapiszcie się koniecznie, bo naprawdę warto, a liczba miejsc jest ograniczona 🙂

Prowadzenie: Pozysfera w Chrzanowie

29 maja (poniedziałek)

czas trwania 17:00 - 17:45