Rozmowy o kulturze – klub biblioteczny: Moc nawyku. Dyskusja o sile przyzwyczajeń

Rozmowy o kulturze - Klub biblioteczny: Moc nawyku. Dyskusja o sile przyzwyczajeń

Za nami kolejne spotkanie w ramach nowego cyklu Rozmowy o kulturze – Klub biblioteczny07 czerwca 2023 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie rozmawiano o „Mocy nawyku. Dyskusja o sile przyzwyczajeń” pod kierunkiem Mariusza Paździory.

Uczestnicy mieli okazję wypowiedzieć się na temat nawyków. Jaki wpływ mają one na nasze życie, jak te przyzwyczajenia w sobie wykształcamy i jak je przełamywać. Znając wcześniej temat można było zanurzyć się w odpowiedniej lekturze, a następnie wziąć udział w dyskusji z udziałem moderatora.

Następne spotkanie odbędzie się 5 lipca 2023 o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie. Temat przewodni: „Królewskie związki polsko-francuskie”. Wstęp wolny