Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem / Filia w Płazie

Pogoda dla Puchaczy

Filię w Płazie odwiedził Marcin Kozioł autor książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie poświęcone było puchaczom, czyli największym sowom w Polsce. Cykl książek “Pogoda dla puchaczy” stanowił doskonały temat na rozmowy o puchaczach i nie tylko o nich. Przedszkolaki biorące udział w spotkaniu miały okazję poznać puchaczową rodzinę, która jest bohaterem książek Marcina Kozioła, ale także posłuchać opowieści autora o przyrodzie i pogodzie. Spotkaniu towarzyszyły zabawy, zagadki i quizy.

Marcinowi Koziołowi dziękujemy za energetyczne spotkanie, a dzieciom za odwiedziny w bibliotece.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu BLISKO, zadania “Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu “Literacka Ziemia Chrzanowska”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.