Eko w stylu decoupage / Filia Balin

Decoupage i ekologia

W Filii w Balinie w wakacyjnym czasie odbyły się warsztaty ozdabiania rzeczy użytkowych techniką decoupage w ramach projektu “Złap oddech z biblioteką”. Każdy z uczestników mógł przynieść ze sobą dowolną rzecz z domu lub skorzystać z przygotowanych przez bibliotekę min drewnianych podkładek pod kubki, tabliczek oraz muszli. Pod okiem prowadzącej warsztaty Lidii Kurnik poznawaliśmy kolejne etapy zdobienia do wyboru mając serwetki we wzory związane z pszczerastwem oraz motywami florystycznymi. Każdy uczestnik mógł ozdobić dowolną ilość przedmiotów, które następnie zabrał ze sobą do domu, podczas warsztatów towarzyszyły wszystkim tablice edukacyjne zakupione w poprzedniej edycji grantu “Ekologicznie z biblioteką”.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu “Złap oddech z biblioteką” realizowanego w ramach PROGRAMU GRANTOWEGO „ZGOK Balin na rzecz lokalnych społeczności” edycja 2023.