Multisensoryka – relacja z najbarwniejszych zajęć!

Ach, co to były za zajęcia!

Kolory, smaki, dźwięki, zapachy i przeróżne konsystencje… Każde zajęcia multisensoryki prowadzone przez Panią Marzenę Michalczyk-Tylek z chrzanowskiej Pozysfery, były dla maluchów kolejną przygodą, w której przewodnikami byli rodzice. W maju i czerwcu co tydzień wyruszaliśmy w niezwykłą podróż przez nowe doświadczenia i zabawy stymulujące rozwój. Farby, piórka, miód, kolorowa woda, przepyszne truskawki, migoczące, wielobarwne doniczki i własne roślinki… a to wszystko przy akompaniamencie pięknego śpiewu, muzyki i pełnych czułości słów piosenek. Ciężko o drugie zajęcia tak pełne uważności i wrażliwości. Piękne były te dwa miesiące!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego