Spotkanie z Arkadym Radosławem Fiedlerem / BLISKO

Spotkanie z Arkadym Radosławem Fiedlerem / BLISKO

Już 3 września 2023 (niedziela) o godz. 18:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza na spotkanie z Arkadym Radosławem Fiedlerem – synem Arkadego Fiedlera, muzealnikiem, autorem książek tj.: Wabiła nas Afryka Zachodnia, Barwny świat Arkadego Fiedlera. Wstęp wolny.

Spotkanie odbędzie się po zakończeniu Detektywistycznej Gry Terenowej „ŚLADAMI TAJEMNIC” przygotowanej przez pisarza Dariusza Rekosza. Zapisy do gry trwają do 31 sierpnia włącznie. Więcej na temat gry i tego, co zrobić, aby wziąć udział, można znaleźć tutaj.

Arkady Radosław Fiedler 03.09.2023 plakat S

Spotkanie z Arkadym Radosławem Fiedlerem jest częścią zadania “Biblioteka po sąsiedzku” – inicjatywy lokalne, realizowanego zgodnie z umową nr 11/2022/NCK/B w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 Priorytet 4, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0

Scroll to Top