GRAJ Z MAT!

Zajęcia w ramach programu mPotęga

Mamy nie lada gratkę dla młodych pasjonatów matematyki z klas IV – VI! W ramach programu mPotęga przygotowaliśmy cykl zajęć o nazwie GRAJ Z MAT!, które będą odbywać się w Bibliotece Głównej od września do grudnia. Zajęcia poprowadzi nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, pani Elżbieta Placek. Jeśli chcesz rozszerzyć swoją wiedzę ponad to, czego uczysz się w szkole – nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona.

Nie będzie nudy! Wspólnie stworzymy grę planszową, a pozyskaną wiedzę z zakresu matematyki wykorzystamy do tego, żeby rozgrywki stanowiły prawdziwe wyzwanie dla graczy. Wszystko pod hasłem “Jedziemy na biwak”. Będzie nie tylko naukowo, ale też kreatywnie – własna gra planszowa to okazja, żeby wykazać się plastycznie.

Na uczestników czeka również konkurs z nagrodami!

Zanim przyjdziesz na zajęcia

Uwaga! Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy (tel. 32 763 27 53)

Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci z klas IV – VI

Spotkanie rekrutacyjne: 11 września 2023 (poniedziałek), godz. 17:00

Biblioteka Główna, ul. Broniewskiego 10C, Chrzanów

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.