Wystawa prac Wojciecha Franzblau / Filia Balin

Wystawa

Filia w Balinie zaprasza na wystawę prac Wojciecha Franzblau. Wystawa dostępna od września do końca grudnia.

Wojciech Franzblau
Architekt, projektant, rysownik, inicjator i założyciel grupy Kreatywny Balin. Twórca i współtwórca wielu zrealizowanych projektów w zakresie architektury mieszkaniowej, handlowo-usługowej oraz architektury wnętrz. Jeden ze współzałożycieli grupy pART Studio, odpowiedzialny za wizualizacje komputerowe i fotografię. Autor ilustracji do wielu książek. Współautor dwóch podręczników do rysunku odręcznego oraz dwóch „Antologii komiksu polskiego”. Publikował w prestiżowym magazynie „Fantastyka”. Przez wiele lat wykładowca w krakowskiej Pracowni Rysunku Odręcznego „Horyzont”. Prezentowane na wystawie prace z ostatnich paru lat wykonane są w technice ołówkowej, farbami akrylowymi oraz pastelami suchymi i olejnymi, do których inspiracją był otaczający krajobraz i architektura lokalna.