Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe / Filia w Płazie

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe

W Filii w Płazie już od jakiegoś czasu szykowaliśmy się na święta. Był kiermasz, ale także warsztaty rękodzielnicze, na których podpowiadaliśmy i pokazywaliśmy jak ozdobić dom na święta. Pierwsze z tych warsztatów odbyły się jeszcze w listopadzie i robiliśmy na nich lampiony. Puszki ozdobione ażurowymi wzorami i pomalowane będą pięknie wyglądać w zimowe długie wieczory. Drugi z warsztatów poświęcony był wykonaniu choinki makramowej. Licznie przybyłe grono uczestniczek zaplatało sznurki zgodnie z instruktarzem prowadzących, aby na zakończenie warsztatów móc cieszyć się z własnoręcznie wykonanej ozdoby.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego