Świąteczne warsztaty w bibliotece w Pogorzycach

Za nami dwa spotkania związane tematycznie ze Świętami Bożego Narodzenia zorganizowane w bibliotece w Pogorzycach.

W ramach współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Pogorzycach ponownie w tym roku stanęła bibliotece choinka ubrana w tradycyjne ozdoby wykonane z papieru, kolorowych bibułek, słomek a także w zapomniane już ozdoby ze świątecznych opłatków.

Potem biblioteka zamieniła się w pracownię ozdób choinkowych. Podczas warsztatów z najmłodszymi czytelnikami wykonaliśmy śnieżnobiały łańcuch, a na  bibliotecznych regałach zawisły kolorowe bombki.

Było wesoło, słodko i bardzo radośnie.