Grudzień w oddziale dla dzieci – zobaczcie, co się u nas działo!

Miło było Was widzieć!

Grudzień to wspaniały czas oczekiwania na piękne święta Bożego Narodzenia. Pomimo przygotowań i świątecznego ferworu, spotkaliśmy się licznie w oddziale dla dzieci, gdzie jak co miesiąc, czekaliśmy na Was z bogatą ofertą kulturalną.

DKK – Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

Tym razem spotkaliśmy się z młodymi czytelnikami, aby porozmawiać o książce Lois Lowry pt. “Rodzeństwo Willoughby”. Było refleksyjnie, klimatycznie… i niezwykle inspirująco – tak jak przy każdej rozmowie o literaturze.

Zabawy z językiem angielskim

W tym miesiącu zajęcia języka angielskiego przebiegały pod hasłem przygotowań do Świąt i pyszności, które każdy z nas w tym okresie zjada. Merry Christmas!

Prowadzenie: Centrum Helen Doron w Chrzanowie

Biblioteka w teatrze: Puch! Puch! *

Niezwykle miło było nam się spotkać z małymi czytelnikami w innych progach, niż biblioteczne – tym razem biblioteka powitała Was w teatrze, aby pokazać jego magię! Uroczy spektakl ukazujący, co jest w życiu najważniejsze wywołał szerokie uśmiechy na dziecięcych buziach, ale na tym atrakcje się nie skończyły – odwiedził nas Święty Mikołaj, a jego pomocnicy rozdali słodkie upominki!

Akademia Robotyki

I w tym miesiącu nie mogło zabraknąć gratki dla małych konstruktorów, jaką jest Akademia Robotyki! Dzieciaki wcieliły w życie projekty za pomocą klocków Lego, a następnie wprawiły je w ruch, korzystając z możliwości, jakie dały im tablety. 

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i naukę w grudniu! A także w całym 2023 roku 🙂

*

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Scroll to Top