Koncert “Witaj gwiazdko” – zobacz relację!

Spotkanie w klimacie magii świąt i dźwięków

8 stycznia, mieliśmy okazję pozostania w magicznym, świątecznym nastroju, uczestnicząc w wyjątkowym wydarzeniu – noworocznym koncercie kolęd oraz wspólnym kolędowaniu. To niezwykłe spotkanie zgromadziło lokalne zespoły i grupy muzyczne, tłum uczestników, tworząc niepowtarzalną atmosferę jedności i radości.

Na scenie pojawiły się utalentowane zespoły, które sprawiły, że wieczór był niezapomniany. 

Zespół „Senior Singers” pod kierownictwem Haliny Pstruchy zachwycił publiczność swoim doświadczeniem i harmonią dźwięków. Nie było to jednak jedyne muzyczne uderzenie tego wieczoru. Chór „Rapsodia” pod dyrekcją Jerzego Zieglera wprowadził nas w świat melodyjnych kolęd, rozbrzmiewających w każdym zakątku sali.

Nie zabrakło również literackich wystąpień dzięki Otwartej Grupie Literacko-Muzycznej Gustawa, działającej pod egidą  bibliotecznej Akademii Słowa. To właśnie tam lokalni poeci mieli szansę podzielić się swoimi świątecznymi wierszami, dodając wyjątkowego klimatu temu magicznemu wieczorowi.

Niezapomnianych chwil dostarczyły również słodziaki z Przedszkola nr 10 w Chrzanowie, które pod kierunkiem Bogusławy Turek zaprezentowały jasełka. Mali kolędnicy z grupy IV, pod opieką Aleksandry Gawrońskiej, Kamil Zabrzańskiej i Edyty Żymankowskiej, wzruszyły widzów swoim wdzięcznym wystąpieniem.

W trakcie koncertu miała miejsce także promocja płyty „Senior Singers świątecznie, która stała się prezentem dla miłośników tradycyjnych świątecznych pieśni.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego magicznego wydarzenia, które już teraz zapowiada się jako tradycyjne spotkanie pełne muzyki, poezji i świątecznego ciepła. 

Do zobaczenia za rok na kolejnym Świątecznym Koncercie Kolędowym w Bibliotece!

Scroll to Top