Kursy komputerowe w bibliotece – zapisz się

Można zapisać się na kursy komputerowe w bibliotece, które będą odbywać się we wtorek oraz czwartek.

Państwo decydują, który dzień tygodnia będzie dla Państwa odpowiedni.

Uruchomiliśmy cztery grupy, zarówno na wtorek jak i na czwartek.

Grupa I – kurs średniozaawansowany o godz.9:30 (co tydzień, wtorek, czwartek )
Grupa II – kurs podstawowy o godz. 11:30 (co tydzień, wtorek, czwartek )
Grupa III – kurs podstawowy o godz. 13:30 (co tydzień, wtorek, czwartek)
Grupa IV – kurs średniozaawansowany o godz. 15:30 (co tydzień, wtorek, czwartek)

Pierwsze zajęcia planowane są na 27 lutego 2024 r. (wtorek ) i na 29 lutego 2024 r. (czwartek). W zależności do której grupy się Państwo zapiszą.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:

Ważna karta biblioteczna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie (zapisać można się w Dziale Informacji i Multimediów lub Wypożyczalni – wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem: dowód osobisty lub paszport).
Poczta elektroniczna na Gmail (możliwość założenia podczas zajęć).
Czas trwania jednych zajęć to ok. 90 minut (2 godziny lekcyjne).

Zapisy prowadzone będą do 20.02.2024r. lub do wyczerpania limitów w w/w grupach.

Więcej informacji: multimedia@mbp.chrzanow.pl, tel. 32 763 27 49 lub osobiście w Dziale Informacji i Multimediów.

Zapraszamy!

kurs komputerowy