CHRZANOWSKI DZIEŃ KOBIET 2024 – odliczamy…! I zapraszamy wystawców do udziału

Zapraszamy do udziału!

W związku z organizacją kolejnej edycji Chrzanowskiego Dnia Kobiet, pod hasłem #smak #kobieta, kierujemy zaproszenie do partnerów i wzięcia udziału w organizowanym przedsięwzięciu.  Wydarzenie odbędzie się 2 marca (sobota) 2024
w godzinach 15:00–20:30. Jak co roku, cała biblioteka będzie należała do kobiet.  Przez te kilka godzin wspólnymi siłami zapewnimy Paniom wiele atrakcji, a więc: stoiska warsztatowe: fryzjer, make-up, wizaż, stylizacje,  pokazy, zabiegi, pielęgnacje, prezentacje, konsultacje, spotkania, degustacje, wystawy, quiz z  nagrodami itd. …

a także strefy:
• strefa dziecka (warsztaty plastyczne, warkoczyki, tatuaże, zabawa na podłodze interaktywnej, bajkowa biblioteka)
• strefa dobrostanu (joga śmiechu, stres i emocje – test skali Holmes, efektywne zarządzanie sobą w czasie)
• strefa charakteryzacji i sesji zdjęciowych
• strefa degustacji / Kawiarnia Melba
• strefa wymiany ubrań SWAP

Zaproszeni do projektu partnerzy będą mogli zaprezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach.
Prosimy o zgłoszenie chęci udziału do 23.02.2024 (piątek).

Stoiska planowane są w godzinach 15:00-18:30, ponieważ już o 19:00 przewidziana jest GWIAZDA WIECZORU, będzie nią niesamowita aktorka filmowa i teatralna, znana z takich ról jak Gosia Jantar z serialu “Dom nad rozlewiskiem”, Magda Miłowicz z “Magdy M.”… i oczywiście Kasia z serialu “Kasia i Tomek” – czyli Joanna Brodzik.

Spotkanie z Joanną Brodzik poprzedzone zostanie m.in.:

– pokazem/warsztatami High Heels w wykonaniu Power Studio / Gabriela Warzecha
 – wystawą fotograficzną oraz sesją foto przygotowaną przez Studio Fotograficzne Zielony Kadr/Marta Pietrzyk
 – wystawą utalentowanej artystki, Lory Zavadetskiej
  występem zespołu tańca bollywood SHAKTI / Magdalena Zdebik
 – koncertem Retro Groove MastersMarzena Michalczyk-TylekKacper SzczurekMarcin Perek
   (największe hity lat 70′ 80′ & 90′)

UWAGA, WAŻNE!!!
Każdego roku imprezę kończymy ZABAWĄ QUIZOWĄ z nagrodami.
W tym celu naszych PARTNERÓW zawsze prosimy o ufundowanie BONUSÓW/VOUCHERÓW/UPOMINKÓW i dostarczenie ich do biblioteki do Działu Promocji, na kilka dni przed Dniem Kobiet tj. DO DNIA 24.02 (sobota).

Czekamy na potwierdzenie udziału z informacją co mamy (w jakiej ilości)  zapewnić na stoisku: stolik(i) kwadratowy(e)
(wym. 80x60cm), krzesło(a), podpięcie do prądu i inne.

Pozdrawiamy… liczymy na Państwa udział… I JAK ZAWSZE DUŻĄ FREKWENCJĘ!

2 marca 2024 (sobota), godz. 15:00 - 20:30

MBP, ul. Władysława Broniewskiego 10C

Zgłoszenia do 19 lutego 2024
Dział Promocji, tel. 32 7632755, e-mail: promocja@mbp.chrzanow.pl

Zobacz relację z poprzedniej edycji Chrzanowskiego Dnia Kobiet 2023 –> kliknij TUTAJ.