Spotkanie autorskie z Teresą Bigaj

27 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbyło się spotkanie autorskie z Teresą Bigaj. Tym razem promowana była kolejna książka autorki “Ścieżki wojenne”.
Pani Teresa Bigaj jest również autorką publikacji: “Dzieje rodziny Sroków” oraz “200 lat oświaty w Babicach”.

Podczas spotkania były odczytywane fragmenty książki. Dodatkową atrakcją było solowe wykonanie utworów o tematyce wojennej.

TERESA BIGAJ – emerytowana nauczycielka fizyki. Przez 7 lat pełniła funkcję gminnego dyrektora szkół, była też naczelnikiem Gminy Babice. W tym czasie zainicjowała budowę wielu inwestycji gminnych, które do dzisiaj służą mieszkańcom. Interesuje się turystyką, fotografią, teatrem i sportem. Stale współpracuje z chrzanowską biblioteką.

Spotkanie prowadził: Gustaw Czerwik.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.