Międzynarodowy Dzień Jogi

Jednym oddechem – razem w Dniu Jogi

28 czerwca, odbyły się zajęcia jogi prowadzone przez Yoga Place Centrum Samorozwoju – Justyna Szopa

Celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Jogi – spokojnie, uważnie i z ogromną dawką dobrej energii.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wszystkich, którzy pragnęli zatrzymać się na chwilę, zadbać o swoje ciało i umysł oraz poczuć wspólnotę z innymi praktykującymi. Atmosfera była pełna ciepła, uważności i… uśmiechu.

Podczas spotkania: rozpoczęliśmy od otwartej praktyki jogi – dostępnej zarówno dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych, następnie oddaliśmy się medytacji, która pozwoliła nam odnaleźć wewnętrzny spokój i wyciszyć umysł.  Nie zabrakło też relaksacji – prawdziwego momentu „tylko dla siebie”, w którym oddech i cisza grały główną rolę.
Po sesji wspólnie zjedliśmy pyszne, wegetariańskie śniadanie – lekkie, zdrowe i pełne smaku!

Dodatkową atrakcją był kiermasz mandali, biżuterii i olejków eterycznych, który przyciągnął wielu miłośników naturalnych form wyrazu i relaksu. 

Yoga Place jest partnerem naszej programu „Karta do Kultury” już od roku 2016.
Dzięki temu każdy posiadacz bibliotecznej karty może skorzystać z:
– 10% rabatu wakacyjnego na pierwszy karnet (dla nowych klientów)
– 10% zniżki na wybrane wydarzenia organizowane przez Yoga Place.

Zobaczcie pełną fotorelację poniżej.

Przewijanie do góry