Wystawa prac Roberta Barei

Zapraszamy!

Wystawa będzie prezentowana w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10C, od 28 sierpnia do 4 września 2021 r. w godzinach otwarcia Biblioteki.

O artyście

... malarz, poeta, animator kultury. Ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną Częstochowie na kierunku Wychowanie Plastyczne. Tworzy w technice malarstwa olejnego i pasteli. Autor tomiku poezji ,,….i słowa". Komisarz wielu wystaw promujących twórczość młodych artystów, komisarz Międzynarodowych Konfrontacji Artystycznych w Jastrzębiu-Zdroju, organizator koncertów i imprez artystycznych. Prowadzi warsztaty plastyczne dla młodych twórców. Od wielu już lat dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu-Zdroju.